Hakkımızda

Error message

Deprecated function: menu_set_active_trail() (/home/rwgvj56eq9fs/public_html/includes/menu.inc dosyasının 2405 satırı) içinde The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls.

Biz Kimiz?

www.yildizilkadim.com

Kurumumuz Ağrı ilinde olup, 2006 yılından beri hizmet vermektedir.

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermektedir. Birer eğitim neferi olarak Türkiye’nin çeşitli illerinde, köylerinde zor şartlar altında öğretmenlik yapan Fecri Alparslan ve eşi Şenay Alparslan tarafından kurulmuştur.

Bundan dolayı ticari bir kazançtan öte dezavantajlı olan bu çocuklarımıza kurucusundan eğitim kadrosuna kadar en iyi, en modern şartlar altında özel eğitim ve fizyoterapi hizmetini sunmaya çalışıyoruz.

Bundan dolayı ticari bir kazançtan öte daha iyi eğitim verebilmek için gereken her türlü çaba göstermeye çalışmaktayız.

Güleryüzlü öğretmen ve personeliyle birlikte, her zaman öğrencilerimizin İlk Adımı, İlk Sesi olmayı başaran ve bu yolda daha çok elde edeceği başarısının olduğuna inanan bir ekiple sizlere hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz

Bedensel ve zihinsel engelleri, yaygın gelişimsel bozukluğu, işitme ve özel öğrenme güçlüğü olan bireyleri bir adım daha öne taşımak, bu bağlamda ön ayak olmak, bu dezavantajlı bireyleri topluma yeniden kazandırmak, aynı zamanda engelli bireylerin ailelerinin kaygılarını en aza indirmek temel amacımızdır.

Vizyonumuz

1- Çocukların hak ettiği şekilde eğitim-öğretim hizmetlerini modern cihaz, yer, materyallerle severek veren eğitmen ve terapistlerle çalışmak

2- Bu hizmeti verirken aileleri de eğitimin bir parçası haline getirebilmek ve bu konuda onları bilinçlendirmek

3-Ülkemizin özel eğitim sorunlarını takip eden, eksiklikleri gidermek için gerekli çabayı gösteren eğitimcilik hizmetine önem vermek

4- Handikapı olan dezavantajlı bu öğrenci grubunu toplumsal hayatta daha bağımsız, özgüveni yüksek bireyler haline getirmek

 

Uzman Kadromuz